Општина Пећинци
Понедељак, 15. Новембар 2021.

Срем се учврстио на врху табеле

Повратак

Утакмицом у Врднику против ФК „Рудар“, у оквиру Међуопштинске лиге Срем – Исток, ФК „Срем“ из Сремских Михаљеваца је са максималним учинком завршио јесењи део сезоне: 13 утакмица - 13 победа, а гол-разлика је импозантна: 48:4.

Већ после пар минута игре Михаљевчани су дошли у вођство: центаршут Крејића, Вучковић претвара у гол. У 8. минуту 0:2 - после продора Крејића и центаршута, на правом месту је био Бајловић. Исти играч је у 18. минути на прави начин окончао брзи напад Срема, утрчавањем у празан простор и рутинском завршницом. Четврти гол је постигао Бајловић после проигравања Куртеша. У последњих неколико минута још два гола екипе из Сремских Михаљеваца: у центру пажње је био Новић.

Поприлично ослабљен Рудар није био у стању да пружи озбиљнији отпор Срему, који је остварио убедљиву победу и укњижио три нова бода.

Коначан резултат Рудар – Срем 0:6 (0:3)

ВРДНИК. Игралиште: ФК Рудар. Гледалаца: 100. Судија: Марко Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: 0:1 Вучковић у 3, 0:2 Бајловић у 8, 0:3 Бајловић у 18, 0:4 Крејић у 54. 0:5 Новић у 88, 0:6 Новић у 90. минуту.

РУДАР: Гвока, Манојловић, Илкић (од 65. Тривунчић),, Гаврић, Михајловић, М. Нинковић, Рудић, Божин, Опачић, Лужајић, Поповић (од 55. Бевц).

СРЕМ: Штампар (од 67. Бантић), Турћиновић, Пилиповић, Маричић (од 60. Ранковић) Паунковић, Вучковић (од 60. Босанчић), Алијагић (од 46. Куртеш), Новић, Бежановић, Бајловић, Крејић (од 67. Пуљић).