OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 6. Jun 2022.

Velika pobeda Srema

Povratak

I Fudbalski klub Srem iz Sremskih Mihaljevaca stavio je juče tačku na takmičarsku 2021/2022. godinu. U poslednjem kolu Međuopštinske lige Srem – Istok, kao domaćin, pobedio je Rudar iz Vrdnika 8:1 (3:1), te je na najbolji način potvrdio svoju dominaciju.

U 10. minuti, preko Bosančića, Srem je došao u vođstvo, koje je preko raspoloženog za igru Komazeca, kako je utakmica odmicala, uvećavao. Domaćin je dominirao u svim elementima igre, a gosti su samo uspeli da preko Gavrića, golom iz kaznenog udarca (30. minut), ublaže poraz.

Na kraju utakmice, Dragan Krmar član Upravnog odbora PFS Srem, uručio je šampionski pehar kapitenu Srema, Stefanu Bajloviću.

SREMSKI MIHALJEVCI. Igralište Srema; gledalaca 150. Sudija: Aleksandar Lepak. Strelci: 1:0 Bosančić u 10, 2:0 Komazec u 19, 2:1 Gavrić u 30. iz kaznenog udarca, 3:1 Komazec u 40, 4:1 Komazec u 53, 5:1 Komazec u 53, 6:1 Komazec u 72, 7:1 Komazec u 77 i 8:1 Komazec u 80. minutu.

SREM: Štampar (od 46. Bantić), Pilipović, Maričić (od 46. Đuran), Kurteš (od 46. Cvetinović), Paunković, Komazec, Bosančić (od 46. Bursać), Nović, Bežanović, Bajlović, Mandić (od 46. Ranković).

RUDAR: M. Gvoka, Dragojević, Ilkić, (od 75. N. Gvoka), Vuletić, Lužajić (od 81. Marinković), Jovanović, Višnjovski (od 63. Rutić), Gavrić, Gerbec, Bogdanov, Pardovicki.