Četvrtak, 5. Septembar 2019.

Odigrano prvo kolo Kupa FSV u opštini Pećinci

Utakmica između „novajlija“ u Međuopštinskoj ligi Srem – Istok, Srem – OFK Brestač, u okviru Kupa FSV (na području OFS Pećinci), trebalo je da bude „derbi“ prvog kola. Međutim, i pre prvog zvižduka sudije Pavlovića sve je bilo jasno. Gosti iz Brestača doputovali su u Sremske Mihaljevce samo sa osam igrača, te se pitanje pobednika nije postavljalo.

Sremski Mihaljevci. Strelci: 1:0 Bosančić u 5, 2:0 Bosančić u 7, 2:1 Milutinović u 13, 3:1 F. Matić u 22, 4:1 Bajlović u 60, 5:1 F, Matić u 71, 6:1 S. Matić u 81. minutu. Sudija. Bojan Pavlović (Ogar). Gledalaca: 50.

SREM: Marjanović, Krnjulac, S. Ranković, Maričić (od 65. Velikić), A. Ranković (od 70. Babić), Bosančić, Andrić, S. Matić, Rauković (od 46. Miličević), F. Matić, Bajlović.

OFK BRESTAČ: Paranosić, Milutinović, Marin, Mladenović, Miletić, Cvetković, Milorad Jovičić, Marko Jovićić.

Ostali rezultati prvog kola Kupa: Šumar (Ogar) – Sremac (Deč) 3:2 (Vasić u 9. i 75. i P. Cvjetinović u 20. minutu – Kresojević u 50. i 55.minutu) i Donji Srem 2015 (Pećinci) – Graničar (Obrež) 3:0 (Maksimović u 57. i 69. i N. Mitrović u 5. minutu).