Ponedeljak, 25. Oktobar 2021.

Novi bodovi za Šumar

U okviru 10. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, fudbaleri Šumara dočekali su juče u Ogaru goste iz Vrdnika fudbalere Rudara. Iako je bio vidno oslabljen neigranjem nekolicine standardnih prvotimaca, Šumar je od samog početka imao veliku inicijativu.

Prva šansa je materijalizovana već u 14. minutu: posle ubačene lopte iz ugla, pred golom Rudara najviši u skoku je bio Draganić, koji dovodi domaćina u vođstvo. U nastavku utakmice Šumar i dalje diktira tempo.

Iskusni Mitrović u 26. minutu kažnjava grešku golmana Gvoke i postiže 15 gol u dosadašnjem toku sezone, što je bilo 2:0 za domaćina.

U 50. minutu „hladan tuš“ za domaćina: izvanredan šut sa oko 30 metara i lopta odseda iza leđa Mladenovića. Sve dileme otklonio je golom Lazić u 57. minutu, što je i konačan rezultat: Šumar – Rudar 3:1(2:0).

OGAR. Igralište: FK Šumar. Gledalaca; 100. Sudija: Goran Mandić. Pomoćnici: Dušan Simić i Darko Živanović. Delegat: Đorđe Vidakov: Strelci: 1:0 Draganić u 14, 2:0 Mitrović u 26, 2:1 Gavnić u 50 i 3:1 Lazič u 57. minutu.

ŠUMAR: Mladenović, Miličević, (od 46. Lazić). U. Stjepanović, Draganić, Mitrović, Obradović, Petronijević, Vračević, Popović, D. Stjepanović, Ragasastovac.

RUDAR: Gvoka, Mitić, Ninković, Ninković, Lužajić, Rudić, Bevc, Gavrić, Majkić, Trivunčić, Popović.