Utorak, 11. Septembar 2018.

Nerešeno u Ugrinovcima

Juče je u Ugrinovcima odigrana utakmica 3. kola Treće lige veterana, između dugogodišnjih sportskih prijatelja domaćeg Sinđelića i Hajduka iz Šimanovaca. Gosti su poveli golom Kneževića već u 15. minutu, da bi Sinđelić poravnao rezultat preko iskusnog Košutića desetak minuta kasnije. Tokom većeg dela utakmice Hajduk je imao inicijativu, ali bez prave igre u završnici. Kod postizanja gola, Knežević se povredio, što se u igri vetetrana iz Šimanovaca umnogome osetilo, kao i izostanak Čestića. Konačan rezultat Sinđelić – Hajduk 1:1.

Na igralištu Sinđelića u Ugrinovcima pred oko 100 gledalaca, sudio je Bora Dimitrijević iz Beograda.

SINĐELIĆ: Jovanović, S. Zorkić, Z. Zorkić, Klještan, Šarić, Bojić, Gordić, Košutić, Kosanović, Stegnjajić, Đokolić. Igrali su još: Dragomirović, Aleksić, Bogićević, Jevremović, Jovičić, Nešković, Komazec, D. Mamić i M. Mamić.

HAJDUK: Đermanović, Reljić, Medić, Devrnja, Glumčević, Trajković, Radosavljević, Bezbradica, Naić, Knežević i Radojčić. Igrali su još: Ignjatović, Jakovljrević, Kuljanin i Krstović.

Rezultati 3. kola: Sinđelić (Ugrinovci) – Hajduk (Šimanovci) 1:1, TEK Sloga (Veliki Crljeni) – Železnik (Beograd) 0:0, Budućnost (Dobanovci) – Leštane 2:0, PKB (Padinska Skela) – Slavija (Beograd). Utakmica Sinđelić (Beograd) – Torlak (Beograd) igra se 11. septembra, dok meč Boleč (Beograd) – Adanels (Beograd) nije registrovana.

Tabela: 1. PKB (15:1) 9, 2. Hajduk (9:5) 5, 3. Budućnost (6:4) 5, 4. TEK Sloga (4:3) 5, 5. Železnik (3:1) 5, 6. Sinđelić (U) (7:3) 4, 7. Sinđelić (B) (3:2) 4, 8. Slavija (3:5) 1, 9. Torlak (4:9) 1, 10. Leštane (2:8) 1, 11. Boleč (1:9) 1 i 12. Adaneks (0:6) 0 bodova.