Greenfield lokacije

Povodom školske slave Svetog Save u sve tri osnovne i u srednjoj tehničkoj školi održane su svetosavske svečanosti, propraćene bogatim programom koji su pripremili učenici u čast prvog srpskog Arhiepiskopa i prosvetitelja, a čelnici pećinačke lokalne samouprave prisustvovali su svečanostima u svim školama. Predsednica pećinačke opštine Dubravka
nastavak vestiU seniorskoj konkurenciji za najbolju sportistkinju proglašena je Jovana Savković iz Odbojkaškog kluba „Mladost 07“ Pećinci, titulu najboljeg sportiste poneo je Saša Nović iz Fudbalskog kluba „Sloboda“ Donji Tovarnik, a FK „Sloboda“ je proglašen za najbolju sportsku ekipu.
nastavak vestiNa današnjoj akciji dobrovoljnog davanja krvi, održanoj u pećinačkom Kulturnom centru, u organizaciji Crvenog krsta Pećinci i Instituta za transfuziju krvi Srbije, krv je ponudilo 69 davalaca, ali je iz medicinskih razloga odbijeno 4, tako da je krv dalo 65 davalaca, među kojima 17 pripadnica
nastavak vestiI ove godine Kulturni centar Pećinci, 27. januara upriličiće svečanost povodom školske slave sv. Sava. U programu će nastupiti vokalne solistkinje Bojana Radivojević, Irina Arsenijević, Teodora i Dunja Radosavljević , tamburaški orkestar Muzičke škole „Toša Andrejević“ i dečji orkestar „Branko Radičević“ iz Rume, učenici harmonike profesora Ivana Makevića,
nastavak vestiPrognostičari Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije za naredne dane najavljuju hladno vreme uz umerene snežne padavine, u jutarnjim satima pojava magle. Do petka, temperatura u najtoplijem delu dana neće prelaziti minus 2 stepena.
nastavak vestiCrveni krst Pećinci i Institut za transfuziju krvi Srbije organizuju u četvrtak, 26. januara, akciju dobrovoljnog davanja krvi u Pećincima. Akcija će biti održana u prostorijama pećinačkog Kulturnog centra, od 10.00 do 16.00 časova.
nastavak vesti