Општина Пећинци
Понедељак, 23. Септембар 2019.

Три бода за пећиначког сремсколигаша

Повратак

У оквиру 6. кола Сремске лиге, Фудбалски клуб „Доњи Срем 2015“ из Пећинаца гостовао је јуче фудбалерима Партизана у Витојевцима. Прво полувреме завршено је без голова, међутим, на самом почетку другог полувремена, Јелача у свом казненом простору обара Млађеновића, те Тошић досуђује пенал. Најискуснији играч на терену, капитен Партизана, Владимир Петровић – Пижон не успева да са 11 метара надмудри Јелачу, који брани једанаестерац. На срећу домаћина, одбијену лопту прихвата Горан Радовић и шаље је у мрежу.

У наставку утакмице много прекида: домаћин покушава да максимално „украде време“, док су гости покушавали да нападима ураде нешто више. Све до 86. минута домаћин је водио 1:0 и био пред победом. С друге стране, на неки начин, играч одлуке био је Далибор Марковић. У поменутом минуту најпре је поравнао резултат, да би минут-два касније проиграо Максимовића за 1:2. Велика три бода за пећиначког сремсколигаша.

На игралишту Партизана у Витојевцима, пред око 250 гледалаца, судио је Стефан Тошић из Старе Пезове, са помоћницима Владимиром Блажоном из Руме и Александром Гаврићем из Нових Бановаца. Главни арбитар је на утакмици поделио укупно 3 жута картона и 1 црвени.

ПАРТИЗАН: Стајчић, Трипић (од 70. Милош Арнаутовић), Трумић, Вулетич, Алексић ( од 86. Младен Арнаутовић), Пајић, Петровић, Г. Радовић, Матијевић, М. Радовић, Млађеновић.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Д. Радосављевић, М. Митровић, Перишић (од 70. Радовановић), Љубојевић (од 85. С. Радосављевић), Пузић, Д, Максимовић, Новић, Радивојевић, Ристивојевић, Марковић.