Понедељак, 7. Октобар 2019.

Слобода без бодова у Старој Пазови

У оквиру 8. кола Војвођанске лиге – Југ, фудбалери Слободе гостовали су фудбалерима Јединства у Старој Пазови. Већ после тридесетак минута игре Јединство је створило недостижну предност од 3:0. Мрежу Слободе најпре је начео Цветановић у 6. минуту. У 15. минуту већ је било 2:0: брзу контру домаћина, материјализовао је Пањак, после проигравања Цветановића. Петнаестак минута касније Јединство је повело голом Милана Митровића 3:0. У 44. минуту Вукасовић ствара прилику да смањи предност Јединства, међутим, резултат остаје непромењен. Прилику да ублажи пораз Слободе, пропустио је и Пазарски у 86. минуту. Коначан резултат Јединство – Слобода 3:0.

На игралишту Јединства у Старој Пазови, пред око 250 гледалаца, судио је Огњен Митровић из Руме, са помоћницима Немањом Батало из Руме и Ђорђем Станојчевићем из Ирига.

ЈЕДИНСТВО: Јовишић, Пањак (од 75. Вујчић), Суботић, Цвијановић (од 58. Милановић), Гавриловић, В. Митровић, Качар (од 71. Ботка), Играч, Цветановић , Миловчевић, М. Митровић.

СЛОБОДА: Радосављевић, Рагастовац, Кубуровић, Митровић (од 46. Босиљков), В. Нинић, Ђуричић, Кордолуп, Вукасовић, Ристић, Драгојевић, М. Радошевић (од 46. Пазарски).