Четвртак, 5. Септембар 2019.

Одиграно прво коло Купа ФСВ у општини Пећинци

Утакмица између „новајлија“ у Међуопштинској лиги Срем – Исток, Срем – ОФК Брестач, у оквиру Купа ФСВ (на подручју ОФС Пећинци), требало је да буде „дерби“ првог кола. Међутим, и пре првог звиждука судије Павловића све је било јасно. Гости из Брестача допутовали су у Сремске Михаљевце само са осам играча, те се питање победника није постављало.

Сремски Михаљевци. Стрелци: 1:0 Босанчић у 5, 2:0 Босанчић у 7, 2:1 Милутиновић у 13, 3:1 Ф. Матић у 22, 4:1 Бајловић у 60, 5:1 Ф, Матић у 71, 6:1 С. Матић у 81. минуту. Судија. Бојан Павловић (Огар). Гледалаца: 50.

СРЕМ: Марјановић, Крњулац, С. Ранковић, Маричић (од 65. Великић), А. Ранковић (од 70. Бабић), Босанчић, Андрић, С. Матић, Рауковић (од 46. Миличевић), Ф. Матић, Бајловић.

ОФК БРЕСТАЧ: Параносић, Милутиновић, Марин, Младеновић, Милетић, Цветковић, Милорад Јовичић, Марко Јовићић.

Остали резултати првог кола Купа: Шумар (Огар) – Сремац (Деч) 3:2 (Васић у 9. и 75. и П. Цвјетиновић у 20. минуту – Кресојевић у 50. и 55.минуту) и Доњи Срем 2015 (Пећинци) – Граничар (Обреж) 3:0 (Максимовић у 57. и 69. и Н. Митровић у 5. минуту).