Општина Пећинци
Понедељак, 18. Новембар 2019.

Нерешено јуче у Попинцима

Повратак

Попиначки сремсколигаш није успео да у два последња кола, као домаћин, дође до максималног плена и тако умногоме поправи положај на табели. Најпре је, у 13. колу, поделио бодове са Митросемом, да би тако било и на јучерашнјој утакмици против Хајдука из Вишњићева.

Почетну иницијативу домаћин јуче није успео да материјализује. У 24. минуту, после кикса Врачева, Ветеха је био у идеалној прилици да госте доведе у вођство. Пар минута касније то му, ипак успева и на прави начин кажњава неодлучност домаће одбране. До краја утакмице виђен је и леп шут Јанковића у 42. минуту. У наставку утакмице Напредак улази много одлучније и у 48. минуту, у казненом простору Хајдука најбоље се сналази Петар Мајсторовић, који, после велике гужве, постиже гол за 1:1, што је био и коначан резултат.

На игралишту Напретка у Попинцима, пред око 100 гледалаца, судио је Божидар Суџум из Инђије.

НАПРЕДАК: Грковић, М. Јовановић, Ђилас, Кљајић, М. Мајсторовић, Савковић, Сремац (од 87. Пувалић), Јанковић, Н. Јовановић (од 29. Ћалић) Врачев, Евђенић (од 46. П. Мајсторовић ).

ХАЈДУК: Митровић, Ђорђевић (од 46. Хрчек), Арсић, Марковић, Ковачевић, Станковић (од 61. Дамјановић), Њежић, Грујичић, Ветеха, Јурошевић (од 84. Личанин), Перић.