Понедељак, 17. Септембар 2018.

Љубојевић донео победу Пећинчанима

Љубитељи фудбала с великим нестрпљењем су очекивали јучерашњу дерби утакмицу 5. кола Међуопштинске лиге Срем, између пећиначког Доњег Срема 2015 и Граничара из Обрежа, који су после четири одигране утакмице имали максималан учинак и држали чело табеле. У не претерано атрактивној утакмици Пећинчани су заслужено победили резултатом 1:0, а победнички гол постигао је Александар Љубојевић, који је шутем са око 25 метара “матирао“ Самарџију у 34. минуту.

Пећинци: Спортски центар “Сувача”. Гледалаца: 300. Судија: Бранислав Грозданић (Огар). Стрелац: Љубојевић у 34. минуту. Жути картони: Љубојевић, Перишић и Марковић (Доњи Срем 2015), Балабан (Граничар).

Доњи Срем: М. Митровић, Љубојевић, Стојиљковић, Новић, Ристивојевић, Весић, Перишић, Радивојевић (од 89. Дрињак), Штетић, Бероња ( од 61. Н. Митровић), и Марковић (од 81. Чавић).

Граничар: Самарџија, М.Д. Николић, Чавић, Наумов, Балабан, Гмизић, М. Михајловић, Миличевић, Орловић (од 48. Јовановић), Живановић и Лисулов.