Ponedeljak, 7. Februar 2022.

Pećinčani odigrali nerešeno u Inđiji

Fudbalska javnost je sa velikim nestrpljenjemekivala jučerašnju prijateljsku utakmica ekipa, koje su u prvom delu sezone 2021/2022 bile visokotirane u svojim ligama -inđijski Železničar, drugi u Sremskoj i Donji Srem 2015 treći u Vojvođanskoj ligi – Jug.

Dva detalja obeležila su utakmicu u Inđiji u Sportskom centru „Leje“. Najpre je u 10. minutu Aleksandar Ljubojević, prelepim i dobro odmerenim šutem iz slobodnog udarca savladao Blagojevića. Nešto kasnije iskusni Jerković, posle neodlučne igre gostujuće odbrane, rutinski postiže gol.

Konačan rezultat Železničar - Donji Srem 2015 1:1

Treneri Železničara, Dean Katarić i Donjeg Srema 2015, Zdravko Trivković, prikazanom igrom svojih izabranika mogu biti, u suštini, zadovoljni.

INĐIJA. Igralište: SC „Leje“, Gledalaca: 100. Sudija: Robert Ipač (Maradik). Strelci: 0:1 A. Ljubojeviću 10, 1:1 Jerković u 18. minutu.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Pećanac, Grković, Dubajić, Dimitrijević, Jerković, Mrkela, Jovičić, Trbović, Branković, Kaurin. Igrali su: Petković, Karać, Ninić, Ćojanović, Sokolović, Ljubinković, Vučović, Bosnić, Sudžum i Pašić.

DONJI SREM 2015: Jelača, Radivojević, Omega, Ješić, Zejić, A. Ljubojević, Radosavljević, Adamović, Marković, Milanović, Karalejić. Igrali su još: Ristić, Zorić, V. Ljubojević, Mihajlović, Sekulić, Perišić, Štetić i Mance.