Ponedeljak, 17. Septembar 2018.

Ljubojević doneo pobedu Pećinčanima

Ljubitelji fudbala s velikim nestrpljenjem su očekivali jučerašnju derbi utakmicu 5. kola Međuopštinske lige Srem, između pećinačkog Donjeg Srema 2015 i Graničara iz Obreža, koji su posle četiri odigrane utakmice imali maksimalan učinak i držali čelo tabele. U ne preterano atraktivnoj utakmici Pećinčani su zasluženo pobedili rezultatom 1:0, a pobednički gol postigao je Aleksandar Ljubojević, koji je šutem sa oko 25 metara “matirao“ Samardžiju u 34. minutu.

Pećinci: Sportski centar “Suvača”. Gledalaca: 300. Sudija: Branislav Grozdanić (Ogar). Strelac: Ljubojević u 34. minutu. Žuti kartoni: Ljubojević, Perišić i Marković (Donji Srem 2015), Balaban (Graničar).

Donji Srem: M. Mitrović, Ljubojević, Stojiljković, Nović, Ristivojević, Vesić, Perišić, Radivojević (od 89. Drinjak), Štetić, Beronja ( od 61. N. Mitrović), i Marković (od 81. Čavić).

Graničar: Samardžija, M.D. Nikolić, Čavić, Naumov, Balaban, Gmizić, M. Mihajlović, Miličević, Orlović (od 48. Jovanović), Živanović i Lisulov.