Ponedeljak, 21. Maj 2018.

Šumar šampion

Povratak

Od sledeće jeseni Šumar je novi član Međuopštinske lige Srem. Dobrom igrom protiv Hajduka 1932 juče u Prhovu, u okviru 13. kola Opštinske lige, potvrdio je da je zasluženo šampion lige.

Prvu (polu) priliku na utakmici imao je fudbaler Šumara, Goran Vračević u 6. minutu, koja nije donela promenu rezultata. Gosti su poveli u 21. minutu: Goran Vračević je „lepo zalomio“ na 20 metara od gola Boškovića i loptu poslao u mrežu Mladosti 1935. I u nastavku utakmice fudbaleri Šumara nastavili su sa inicijativom, a u šansi da nešto više uradi našao se Alfirović u 50. minutu. Samo minut-dva kasnije sve je bilo rešeno: mladi Milan Vukić postiže gol i postavlja konačan rezultat Mladost 1935 – Šumar 0:2 (0:1).

Na igralištu Mladosti u Prhovu, pred oko 150 gledalaca sudio je Zoran Berber iz Pećinaca.

MLADOST 1935: Bošković, Ranković, Stojšić, Poznanović, Budimčić (od 60. Đekić), Budulica, Radovanović, Savić, Tomašević, Vasić (od 80. Marjanović), Radosavljević.

ŠUMAR: Kozarev, Sever (od 75. Živković), Plavšić (od 80. Spasojević), D. Vukić, Janković, G. Vračević (od 65. Radojčić), Đokić, Teodorović, Alfirović, M. Vukić, Kostić.