OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Subota, 21. Oktobar 2017.

Veterani nastavljaju nesmanjenim tempom

Povratak

Posle 10 prvenstvenih kola, uz jednu odloženu utakmicu, veterani šimanovačkog Hajduka 1032 imaju maksimalan učinak - 30 bodova uz gol razliku 54:10. I protiv Lokomotive (Beograd), kao domaćin, Hajduk 1932 je prilično lagano došao do ubedljive pobede od 4:1(poluvreme 2:0).

Strelci su bili: 1:0 Knežević u 12. minutu, 2:0 Knežević u 30. minutu, 3:0 Čestić u 55. minutu, 3:1 Bogičević u 65. minutu i 4:1 Knežević u 80. minutu. Sudio je Bora Dimitrijević (Novi Beograd). Za Šimanovčane utakmicu su započeli: Matić, Glumčević, Medić, Devrnja, Jakovljević, Radosavljević, Bezbradica, Naić, Knežević, Ignjatović i Čestić. U igru su ulazili još: Radivojević, Leković, Stojanović i Krstović.

Do kraja jesenjeg dela prvenstva Hajduk 1932 bi trebalo da odigra tri utakmice: u ponedeljak, 23. oktobra, gostuje ekipi Beljina (Beograd), dok u poslednjem kolu, 30. oktobra, dočekuje ekipu BUSK 1913 (Beograd). U međuvremenu, 26. oktobra, Šimanovčani u odloženom meču 10. kola gostuju ekipu Veterani 78 (Resnik).