Ponedeljak, 6. Jun 2022.

Pobeda Slobode za kraj sezone

U okviru poslednjeg 30. kola Vojvođanske lige – Jug, u subotu, 4. juna, u Donjem Tovarniku su se sastali domaći fudbaleri Slobode i gosti iz Rumenke, fudbaleri Jedinstva.

Domaći fudbaleri su slavili za kraj sezone, a posebno će se pamtiti prvo poluvreme, kada su postignuta dva gola. U 6. minutu, odličnim šutem Kobiljski je na najbolji način krunisao brzi napad domaćina. Priliku za poravnanje rezultata, prupustio je Ilić u 25. minutu, a sve dileme oko pobednika otklonio je Pavlović u 43. minutu.

Konačan rezultat Sloboda – Jedinstvo 2:0 (2:0)

DONJI TOVARNIK. Igralište Slobode: gledalaca 150. Strelci: 1:0 Kobiljski u 6, 2:0 Pavlović u 6. minutu. Sudija: Nemanja Ranković (Jarak). Pomoćnici: Blagoje Radić (Irig) i Dimitrije Matić (Šid). Delegat: Stevan Đurđević (Beočin). Žiuti kartoni: Barić (Sloboda), Senderak (Jedinstvo).

SLOBODA: Krompić, Barić (Turan), Kuburović, Lazarević, Kalajdžić, Đuričić, Glišić, Dimić, Pavlović (Vidić), Kobiljski (Stepanović), Matić (Đorić).

JEDINSTVO: Vidaković, Malinović, Rac, Zirić (Poštić), Radeka, Samardžić, Ilić, Petrović, Jovišić, Senderak, Jelić.