Utorak, 27. Septembar 2022.

Peta uzastopna pobeda Ašanjaca

Još jedna u nizu pobeda Kamenog iz Ašanje. Posle poraza na startu prvenstva, tim je ostvario petu uzastopnu pobedu, koja ga je dovela do vicešampionske pozicije u Međuopštinskoj ligi Srem - Istok, sa samo bodom zaostatka iza Poleta iz Novih Karlovaca koji ima 16 bodova.

Protiv Krušedola viđena je tvrda i neizvesna utakmica sa mnogo prekida. Presudni detalj na utakmici viđen je u 71. minutu, kada je posle fantastičnog proigravanja mladog Vudragovića, lopta došla do Radojčića, koji fintira golmana gostiju i rutinski šalje loptu u mrežu. Nakon toga još dve izrazite prilike domaćina. Sali je izašao sam ispred protivničkog golmana i šutirao pored gola. U nadoknati vremena, Pilipović je pogodio stativu gola Krušedola, pa je konačni rezultat ostao 1:0.

Sledeće nedelje, Kameni gostuje ekipi Car Uroš iz Jazka.

AŠANJA. Igralište: FK Kameni. Gledalaca: 150. Sudija: Goran Mandić (Novi Sad). Strelac: Radojčić u 71. minutu. Žuti kartoni: Milutinović (Kameni), Bagaš i Kulja (Krušedol).

KAMENI : Ivanović, Straživuk (od 54. Milutinović), Vujčić, Dobriković, Vasić, Asani, Balaban,. Radojčić (od 87. Šveljo), Sali, Pilipović, Vudragović (od 80. Mileusnić).

KRUŠEDOL : Bagaš, Petrović, Hajnal (od 65. Curković), Jelković (od 85. Marčetić), Distl, Karas, Kljajić, Plećaš, Jovanović, Radulović (od 81. Belanović), Kulja.