Уторак, 27. Септембар 2022.

Пета узастопна победа Ашањаца

Још једна у низу победа Каменог из Ашање. После пораза на старту првенства, тим је остварио пету узастопну победу, која га је довела до вицешампионске позиције у Међуопштинској лиги Срем - Исток, са само бодом заостатка иза Полета из Нових Карловаца који има 16 бодова.

Против Крушедола виђена је тврда и неизвесна утакмица са много прекида. Пресудни детаљ на утакмици виђен је у 71. минуту, када је после фантастичног проигравања младог Вудраговића, лопта дошла до Радојчића, који финтира голмана гостију и рутински шаље лопту у мрежу. Након тога још две изразите прилике домаћина. Сали је изашао сам испред противничког голмана и шутирао поред гола. У надокнати времена, Пилиповић је погодио стативу гола Крушедола, па је коначни резултат остао 1:0.

Следеће недеље, Камени гостује екипи Цар Урош из Јазка.

АШАЊА. Игралиште: ФК Камени. Гледалаца: 150. Судија: Горан Мандић (Нови Сад). Стрелац: Радојчић у 71. минуту. Жути картони: Милутиновић (Камени), Багаш и Куља (Крушедол).

КАМЕНИ: Ивановић, Страживук (од 54. Милутиновић), Вујчић, Добриковић, Васић, Асани, Балабан,. Радојчић (од 87. Швељо), Сали, Пилиповић, Вудраговић (од 80. Милеуснић).

КРУШЕДОЛ: Багаш, Петровић, Хајнал (од 65. Цурковић), Јелковић (од 85. Марчетић), Дистл, Карас, Кљајић, Плећаш, Јовановић, Радуловић (од 81. Белановић), Куља.