Општина Пећинци
Понедељак, 14. Октобар 2019.

Хајдук надиграо Купиново

Повратак

Дерби шестог кола Општинске лиге Пећинци у потпуности је припао домаћину, који је сада два бода иза Каменог, лидера на табели. Хајдук 1932 је повео голом Кркобабића у 18. минуту: после његовог шута са око 20 метара, лопта је најпре погодила пречко, потом голмана Купинова, да би се потом одбила у мрежу. После центаршута Војкића у 27. минуту, лопта погађа пречку гола Купинова. Десетак минута касније Лемајић није искористио стопроцентну шансу за 2:0. Све дилеме је отклонио Радивојевић у 63. минуту, када је повисо предност домаћина на коначних 2:0.

Шимановци. Игралиште Хајдука: гледалаца 50. Судија: Зоран Бербер (Шимановци). Стрелци: Кркобабић у 18. и Радивојевић у 63. минуту. Жути картони: Кркобабић (Хајдук 1932), Марјановић (Купиново).

ХАЈДУК: Милијевић, Масал, Видаков, Војкић (од 65. Деспотовић), Видовић, Белић, Динчић, Тошовић, Радивојевић, Лемајић (од 46. Илић), Кркобабић (од 77. Масникоса).

КУПИНОВО: Ђуричић (од 1. Јовановић), Маџаревић, Марјановић (од 46. Кнежевић), Будимчић, Вукић, Стајчић, Зујић, Балог, Ј. Бошковић, Миливојевић (од 67. Вилотијевић), Н. Бошковић.