Ponedeljak, 15. Oktobar 2018.

Sloboda bez bodova u Vitojevcima

U 9. kolu Sremske lige u fudbalu u subotu je Sloboda iz Donjeg Tovarnika gostovala Partizanu iz Vitojevaca. Od prvog minuta utakmice domaćin je bio angažovaniji i borbeniji a borbenost je na trenutke prelazila u otvorenu grubost. U prvom poluvremenu Sloboda je uspela da se odbrani pa je prvi deo utakmice završen rezultatom 0:0.

Na samom početku drugog poluvremena Pajić je šutem iskosa iznenadio golmana Radosavljevića za 1:0, a samo desetak minuta kasnije, posle šuta Vladimira Petrovića, Radosavljević kratko odbija loptu. Na pravom mestu je bio Jovanović koji je poslao loptu u nebranjeni deo gola Slobode za konačnih 2:0.

U narednom kolu još jedan „veliki ispit“ za sremskoligaša iz Donjeg Tovarnika, koji će ugostiti Železničara iz Inđije.

Na igralištu Partizana u Vitojevcima, pred oko 350 gledalaca, sudio je Stevan Grbatinić iz Adaševaca, koji je podelio 3 žuta kartona igračima Partizana i dva igračima Slobode, kao i jedan crveni karton igraču Partizana.

Partizan: Stajčić, D. Petrović, Jovanović, Pavlović, Aleksić, Pajić (od 79. Mirković), V. Petrović (od 88. Ž. Radović), G. Radović , Đurović, Vukolić, Mlađenović.

Sloboda: Radosavljević, Ragastovac, (od 73. Majstorović), Jorgić, (od 62. Gemeri), Mitrović, Ninić, Đuričić, Kordolup, Knežević (od 55. Ašćerić), Trbović, Kresojević, Dragojević.