Petak, 14. Septembar 2018.

Nova pobeda Hajduka

Juče je u Šimanovcima odigrana utakmica 4. kola Lige veterana, u kojoj su se sastali domaći Hajduk i gosti iz Velikih Crljana TEK Sloga. Sve do 40. minuta gosti su odolevali napadima domaćeg tima, kada je ogromna inicijativa Hajduka konačno materijalizovana golom Ignjatovića. Dominacija domaćina nastavljena je i u nastavku utakmice, te su golovi padali „kao na traci“: Filipović (u dva navrata) i Jakovljević. Pred kraj utakmice Vasić i Baltić postižu dva gola za goste i postavljaju konačan rezultat Hajduk – TEK Sloga 4:2. Utakmicu je sudio Branislav Gašić iz Beograda.

HAJDUK: Đermanović, Reljić, Medić, Devrnja, Krstović, Glumčević, Radosavljević, Bezbradica, Radojčić, Ignjatović, Filipović. Igrali su još: Jakovljević, Radivojević i Stojanović.

TEK SLOGA: Ramadani, Milovanović, Popović, Žunić, Rankić, Marinković, Stevanović, Baltić, Mostić, Obradović, Popović. Igrali su još: Jović, Arsenijević, Vasić, Kragić, Limić, Stanković i Vasiljević.

Rezultati 4. kola: Torlak (Beograd) – PKB (Padinska Skela) 1:3, Slavija (Beograd) – Boleč (Beograd) nije odigrano, Železnik (Beograd) – Sinđelić (Beograd) 3:2, Sinđelić (Ugrinovci) – Budućnost (Dobanovci) 2:4, Leštane – Adaneks (Beograd) 1:4 i Hajduk (Šimanovci) – TEK Sloga (Veliki Crljani) 4:2.

Tabela: 1. PKB (18:2) 12, 2. Hajduk (13:7) 8, 3. Budućnost (Dobanovci) (10:6) 8, 4. Železnik (5:3) 8, 5. Sinđelić (B) (8:6) 7, 6. TEK Sloga (6:7) 5, 7. Sinđelić (U) (9:7) 4, 8. Boleč (4:9) 4, 9. Adaneks (4:10) 3, 10. Slavija (3:5) 1, 11. Torlak (6:15) 1 i 12. Leštane (3:12) 1 bod.

Sledeće kolo, 17. septembar (17.00): TEK Sloga – Budućnost, PKB – Železnik, Adaneks – Slavija. Boleč i Torlak i Sinđelić (U) – Leštane. Utakmica Sinđelić (B) – Hajduk igra se 19. septembra, od 18. časova.