OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 12. Mart 2018.

Donji Srem prolećni deo prvenstva počeo pobedom

Povratak

Utakmicu protiv Mitrosa na domaćem terenu, u okviru 16. kola Međuopštinske lige Srem, pećinački Donji Srem će najduže pamtiti po tri nova osvojena boda. Gosti su neprijatno iznenadili već u prvom minutu: Simjanovski je pokušao da lobuje Jelaču, lopta se odbija od prečke do Malinovića, koji je neometan šalje u mrežu. Domaćin je poravnao rezultat u 28. minutu: Ćopić je odlično ubacio loptu iz ugla pred gol sremskomitrovčana, gde je na „pravom mestu“ bio Stoiljković. Samo 5-6 minuta kasnije neobičan gol Donjeg Srema 2015 za šta je, pre svega, bio „zaslužan“ golman Mitrosa Mršić: Miloš Ilić šutira, nešto iskosa, u gol, a lopta prolazi „kroz noge“ iznenađenog i nesigurnog Mršića. U 48. minutu 3:1: Ćopić je ponovo uspešno izveo korner, gostujuća odbrana ne reaguje najbolje, Mršić je ponovo iznenađen, lopta ga prolazi i dolazi do Ljubojevićča, kojem nije bilo teško da postigne gol. Jedino što su gosti uspeli konktretnije da urade do kraja utakmice je da u 60. minutu, preciznim prizemnim šutem Simjanovskog smanje prednost Donjeg Srema 2015 na konačnih 3:2.

STRELCI: 0:1 Malinović u 1 minutu, 1:1 Stoiljković u 28, 2:1 M. Ilić u 33, 3:1 Ljubojević u 48, 3:2 Simjanovski u 60 minutu. PEĆINCI: Sportski centar „Suvača“. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Vladimire Blažon (Ruma). ŽUTI KARTONI: Mitrović (Donji Srem 2015), Vladisavljević (Mitros).

DONJI SREM 2015: Jelača, Radovanović (od 46. minuta Miličević), Ljubojević (od 71. minuta Naić), Stoiljković, Čavić (od 61. minuta Nikolić), Mitrović, Nović, M. Ilić, Vesić, Ćopić, Radivojević.

MITROS: Mršić, Mataruga, Santovac, Panić, Babić, Vladisavljević, Malinović, Aćimović (od 70. minuta Gršić), Makitanović (od 83. Petković), Karolić (od 65. Simjanovski).