Ponedeljak, 26. Februar 2018.

Sloboda u finalu Kupa

Donjotovarnička Sloboda juče je u Ogaru odigrala polufinalnu utakmicu Kupa Područnog Fudbalskog Saveza Srem protiv Hajduka iz Divoša i odnela veliku pobedu pri rezultatu 2:1. U nedelju 4. marta Sloboda će, prvi put od osnivanja, igrati finale kupa Područnog Fudbalskog Saveza Srem protiv Podrinja iz Mačvanske Mitrovice.

Gosti iz Divoša poveli su pri kraju prvog poluvremena, a zanimljivu polufinalnu utakmicu u Ogaru obeležila su dva gola domaćina vredna pobede: evrogol Trbovića koji sa 35 metara šalje lotpu u same rašlje i Kordolupa čiji je šut sa 20 metara juče bio neodbranjiv.

Sloboda – Hajduk (D)

2:1 (0:1)

STRELCI: 0:1 Savićević u 15, 1:1 Trbović u 46, 2:1 Kordolup u 60. minutu. OGAR: Igralište Šumara. GLEDALACA: 100. SUDIJA: Nikola Džombić (Stara Pazocva) 8. ŽUTI KARTONI: Kordolup, Ragastovac i Marković (Sloboda), Sremac (Hajduk). CRVENI KARTON: Novaković , drugi žuti (Hajduk).

SLOBODA: Radosavljević 7,5, Gemeri 7 (od 46. Miličević 7), Mitrović 7,5, Ninić 7,5, Rakić 7,5, Ragastovac 7,5, Marković 7,5 (od 77. Mijatović), Kordolup 8, Knežević 7 (od 80. Obradović), Perišić 7,5.

HAJDUK: D. Petrović 7, Mandić 7, M. Petrović 7, Veteha 7, Savićević 8, Darmanović 7, Sremac 7, Popović 7, Savić 7 (od 40. Novaković), Simić 7, Sovilj 7 (od 75. Kojić).

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Kordolup.