OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 12. Februar 2018.

Prijateljska utakmica u znaku Slobode

Povratak

Fudbaleri Slobode iz Donjeg Tovarnika, dočekali su juče na svom terenu FK „Polet“ iz Novih Karlovaca u prijateljskoj utakmici, koja je odigrana u okviru kontrolnih utakmica pred početak nove sezone. Donjotovarnički sremskoligaš je već u 3. minutu došao u vođstvo, nakon čega slede golovi „kao na traci“, a posebno će biti zapamćen pogodak Kneževića u 80. minutu iz slobodnog udarca. Nekompletni gosti iz Novih Karlovaca nisu bili u mogućnosti da pruže veći otpor. Konačan rezultat Sloboda – Polet 7:0 (6:0).

STRELCI: 1:0 Krkobabić u 3, 2:0 Knežević u 10, 3:0 Mrkajić u 18. iz kaznenog udarca, 4:0 Marković u 36, 5:0 Kordolup u u 38, 6:0 Radošević u 55, 7:0 Knežević u 80. minutu. DONJI TOVARNIK: Igralište Slobode. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Zoran Berber (Pećinci).

SLOBODA: S. Ninić, M. Mitrović, Gemeri, Perišić, Ragastovac, Ašćerić, Radošević, Knežević, Kordolup, Mrkajić, Krkobabić. Igrali su još: Marković, Obradović, Mijatović, Majstorović, Rakić i Arsenović.

POLET: Popović, Ružičić, P. Mihajlović, Bakić, Draganić, Poljak, Jović, Starac, Mijatović, Todorović i Hadžić.